Вітаємо!

Вітаємо Малицького Ігоря Федоровича, професора кафедри Інтегрованих технологій в машинобудуванні та зварювального виробництва з встановленням рекордного стажу викладацької роботи в одному навчальному закладі. Цей рекорд внесено до Національного Реєстру Рекордів.

Загалом Ігор Федорович пропрацював у стінах академії 59 років та 2 місяці.

Щиро вдячні Вам за Вашу роботу та бажаємо подальшої наснаги, міцного здоров’я та нових рекордів!

Загалом Ігор Федорович пропрацював у стінах академії 59 років та 2 місяці.