День відкритих дверей 23 жовтня 2014 р.

23 жовтня 2014 р. в Українській інженерно-педагогічній академії відбувся День відкритих дверей.

Усі відвідувачі мали змогу не тільки ознайомитися з презентаціями та виставками факультетів і кафедр академії, а й змогли взяти участь в інтерактивних заходах, що були організовані факультетами академії, з метою більш детального знайомства абітурієнтів із майбутньою професією.

В актовій залі відбулась презентація академії, абітурієнти познайомились з керівництвом академії та деканами факультетів.

По завершенню офіційної частини усі бажаючи мали змогу поближче ознайомитись з кафедрами та лабораторіями академії.