Посвята у студенти

Сьогодні, 31 серпня, студентські лави Української інженерно-педагогічної академії поповнилися новими студентами.

На урочистий захід зібралися наші першокурсники, їхні батьки та друзі.

З теплими привітальними словами, тепер вже до студентів академії, звернулась ректор Коваленко Олена Едуардівна.

Культурний центр академії подарував першокурсникам та іх батькам чудовий святковий концерт. Вчорашні абітурієнти урочисто та дружньо промовили Клятву студента, яка ознаменувала собою початок нового етапу в їхньому житті.

На урочистий захід зібралися наші першокурсники, їхні батьки та друзі.