УІПА приймала учнів загальноосвітніх навчальних закладів смт Зачепилівка Харківської області

3 березня Українська інженерно-педагогічна академія гостинно приймала учнів загальноосвітніх навчальних закладів смт Зачепилівка.

Майбутні абітурієнти ознайомились з історією УІПА та спеціальностями, за якими ведеться підготовка фахівців.

Викладачі УІПА познайомили  школярів з лабораторіями кафедр енергозберігаючих технологій, менеджменту, практичної психології, технологій і дизайну, харчових та хімічних технологій.

Гості взяли участь у психологічному тренінгу та діловій грі «Управлінські рішення», де успішно вирішили управлінські задачі.