УІПА приймала учнів загальноосвітніх навчальних закладів смт. Зачепилівка Харківської області

27 березня Українська інженерно-педагогічна академія гостинно приймала учнів загальноосвітніх навчальних закладів смт. Зачепилівка.

Майбутні абітурієнти ознайомились з історією УІПА та спеціальностями, за якими ведеться підготовка фахівців, взяли участь у психологічному тренінгу та економічних вікторинах, де успішно вирішили задачі.

Майбутні абітурієнти ознайомились з історією УІПА та спеціальностями, за якими ведеться підготовка фахівців.

Викладачі УІПА познайомили школярів з лабораторіями кафедр теплоенергетики та енергозберігаючих технологій, економіки та організації діяльності суб’єктів господарювання, інформаційних, комп`ютерних і поліграфічних технологій, практичної психології, харчових та хімічних технологій, технологій і дизайну.

Гості взяли участь у психологічному тренінгу та економічних вікторинах, де успішно вирішили задачі.