Святкування Дня студента в УІПА

Святкування Дня студента відбулося 17 листопада в актовому залі академії.

Студентів привітала ректор академії професор  Коваленко Олена Едуардівна, перший проректор Тарасюк Анатолій Петрович, голова профспілки Зеленін Геннадій Іванович, декани факультетів. Грамотами ректорату та факультетів були нагороджені кращі студенти академії, відмінники навчання, активні учасники студентського самоврядування та художньої самодіяльності, кращі спортсмени нашої академії.

Завершилося відзначення святковим концертом від колективів культурного центру УІПА.

Святкування Дня студента відбулося 17 листопада в актовому залі академії.