Тренінги для абітурієнтів від кафедри охорони праці, стандартизації та сертифікації

Тренінги для абітурієнтів за тематичними напрямками «Якість продуктів харчування» та «Перша долікарська допомога» відбулися 29 березня на кафедрі охорони праці, стандартизації та сертифікації. У тренінгах брали участь учні Харківського машинобудівного коледжу, які навчаються за спеціальністю «Механічні вимірювання». На тренінгах вони дізналися про правила надання першої долікарської допомоги, напрацювали навички накладання перев’язок та виступили у ролі експертів оцінювання якості продуктів харчування.