Додаткові роз’яснення щодо процедури реєстрації вступників до магістратури на ЄВІ

Нагадуємо, що у 2020 році реєстрація на єдиний вступний іспит з іноземної мови триватиме з 12 травня до 5 червня включно та процедура буде проводитися виключно он-лайн (пересилання пакету документів на офіційну електронну скриньку навчального закладу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). З пакетом документів Ви може ознайомиться за посиланням

Вступникам до магістатури Української інженерно-педагогічної академії рекомендуємо долучатися до реєстрації на ЄВІ раніше, починаючи з 12.05.2020, та враховувати такі етапи:

Також, повідомляємо, що при реєстрації на єдиний вступний іспит з іноземної мови вступнику не потрібно заповнювати в заяві-анкеті поле «назва блоків, із яких бажаю скласти єдине фахове вступне випробування» та залишити його пустим, без будь-яких позначок.

• збір документів з послідуючим переводом їх в цифровий вигляд (сканування або фотографування з обов’язковою умовою чіткого розпізнавання інформації), серед яких:
  • документ, що посвідчує особу (паспорт – 1,2,3,4 та 11 сторінки або ID-картка з двох сторін (можливі інші варіанти – консультуйтеся за телефоном Приймальної комісії УІПА 733-78-43 );
  • облікова картка платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків);
  • документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
  • медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання);
  • довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (лише для осіб, які завершують навчання в поточному році у вищих військових навчальних закладах (закладах вищої освіти із специфічними умовами навчання) та персональні дані яких не вносяться до ЄДЕБО(додаток 3 до Порядку організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 05 квітня 2019 року № 441, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 26 квітня 2019 року за № 446/33417 (далі - Порядок); У довідці обов'язково повинні бути вказані реквізити (серія та номер) документа, на підставі якого відбувався вступ.

При неспівпадінні прізвищ вступника в різних документах потрібно додатково представити документ про зміну прізвища.

3)  Сформування цифрового фото або  паперового примірника фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника (із урахуванням норм, наведених у пунктах 3 - 7 розділу III Вимог до відцифрованого образу обличчя особи, фотокарток, що подаються для оформлення або обміну документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, та фотографічного зображення на них, затверджених Міністерством внутрішніх справ України за № 875 від 18 жовтня 2019 року, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 07 листопада 2019 року за № 1146/341117).

Додатково повідомляємо, що з'явилася нова опціяпредставлення цифрового фото (елетронного файлу, яке створено цифрових фотоапаратом, без залучення сканера) в форматах JPG або PNG, розмір якого не повинен перевищувати  1 Мб.

4) Відправлення на електронну скриньку Приймальної комісії УІПА  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. повного пакету документів, який включає:

• заповнена заявка-анкета з Вашим підписом;
  • документ, що посвідчує особу (паспорт або ID-картка);
  • цифрове фото (при відсутності цифрового фото - пересилання поштовою службою паперового примірника  фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника (адреса надсилання – 61003, Харківська область, м. Харків,  вул. Університетська, 16 ( з позначкою для Приймальної комісії, корп. №3), Українська інженерно-педагогічна академія, т. 0577337843).

В тексті листа вступник обов'язково зазначає прізвище, ім'я, по батькові (повністю) та номер облікової картки платника податків (за наявності).

5) Очікувати відповіді на вказану електронну пошту в заявці-анкеті від відповідального працівника Приймальної комісії УІПА щодо роз’яснення стану прийому та подальшої процедури реєстрації.

Контактні дані Приймальної комісії Української інженерно-педагогічної академії:

Телефон для консультацій: 733-78-43 (9.00-17.00 в будні дні)

Адреса: вул. Університетська, 16 (приймальна комісія - корп. №3), м. Харків, Харківська область, 61003.