Активне студентство УІПА та учнів запрошують долучитись до розвитку Філіалів ДівчатаSTEM

Активних та ініціативних студентів Української інженерно-педагогічної академії, а також учнів і абітурієнтів академії запрошують долучитись до програми розвитку Філіалів #ДівчатаSTEM, що проходить у межах проєкту «Трамплін до рівності».

Завданням Філіалів буде впровадження освітніх STEM-активностей, допомога дівчатам у реалізації їх власних STEM-проєктів, а також підвищення обізнаності про STEM як провідний підхід до навчання в Україні. У межах програми розвитку й підтримки Філіалів навчальні заклади та дівчата можуть взяти участь у STEM-челенджах, зустрічах і конференціях з успішними жінками у STEM з провідних компаній, цікавих конкурсах, курсах з розвитку м’яких навичок, STEM-таборах, хакатонах тощо.

Організатори: CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ», спільно з UNFPA Ukraine та Фондом ООН в галузі народонаселення в Україні.