До уваги вступників! Особливості реєстрації на магістерський тест!

 

В цьому році через воєнні дії в Україні традиційні ЄВІ/ЄФВВ скасовано і замість них передбачено Магістерський тест навчальної компетенції (МТНК) для вступу на спеціальності галузі знань 05, 07 та 28 та Магістерський комплексний тест на спеціальності «Право» та «Міжнародне право». Для інших спеціальностей передбачено в цьому році складання фахового іспиту та/або представлення мотиваційного листа.

Для успішної реєстрації на МТНК використовуйте відповідний алгоритм:

Крок 1: Сформуйте комплект реєстраційних документів:

  • заповнена заява-анкета з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
  • документ, що посвідчує особу (паспорт, ID‑картка)
  • облікова картка платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
  • довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, які завершують навчання в поточному році, персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної бази з питань освіти);
  • документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
  • фотокартка для документів (кольорова або чорно-біла) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
  • медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄФВВ).

Крок 2: Надішліть на електронну адресу Приймальної комісії УІПА скановані копії або фотокопії реєстраційних документів.

Вступник власноруч зі своєї особистої електронної пошти у період з 27 червня та не пізніше 18:00 18 липня має надіслати на офіційну електронну адресу Приймальної комісії УІПА Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. скановані копії або фотокопії реєстраційних документів, зазначених вище.

У темі листа обов’язково зазначити «Реєстрація на магістерський тест», вказати прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Перш ніж надіслати лист, перевірте якість сканованих (сфотографованих) документів (вони повинні бути  обов’язково без дефектів відображення та дозволяти прочитати зміст) та правильність даних, які зазначили у заяві-анкеті. Заява-анкета повинна бути обов’язково підписана вступником. 

Крок 3. Отримайте скановані копії бланку екзаменаційного листка та реєстраційної картки та перевірте правильність зазначених ваших даних в них.

Представник Приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

У разі успішної реєстрації Вам буде надіслано скановані копії бланка екзаменаційного листка та реєстраційної картки на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Якщо в представлених копіях ви виявите помилки, обов'язково зверніться до Приймальної комісії.

Якщо ж під час перевірки документів буде установлено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, то на електронну адресу, із якої надійшли документи, представник Приймальної комісії надішле повідомлення про відмову в реєстрації із зазначенням причини відмови.

Крок 4: Увійдіть в «Кабінет вступника»
Для кожного вступника, якому виготовленно бланк екзаменаційного листка, на вебсайті Українського центру створюється інформаційна сторінка «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Контакти приймальної комісії УІПА:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

(057) 731-25-63, (057) 733-78-43

+38 063 465 77 80 – відповідальний секретар приймальної комісії Денис Борисенко

м. Харків, вул. Університетська, 27, 2-3 пов.