ОСТАННІЙ ДЕНЬ РЕЄСТРАЦІЇ НА СПЕЦІАЛЬНУ СЕСІЮ НМТ

 

Шановні вступники!

Сьогодні останній день , коли Вам можна долучитися до реєстрації на спеціальну сесію національного мультипредметного тесту (НМТ). Ця реєстрація проходить з 12 по 15 вересня та передбачена для вступників, які не мали можливості зареєструватися для участі в тестування в основний і додатковий періоди.

Для цього потрібно створити реєстраційну картку, бланк якої автоматично формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на вебсайті УЦОЯО. Сформувати комплект документів, що містить оформлену реєстраційну картку, копію паспорта, копію документа про повну загальну середню освіту (за потреби медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання за формою № 086-3/о), і надіслати його до того регіонального центру оцінювання якості освіти, адресу якого зазначено в контрольно-інформаційному листі, сформованому разом із реєстраційною карткою.

Якщо немає змоги скористатися засобами поштового зв’язку, документи можна надіслати на електронну адресу відповідного регіонального центру, вказану в реєстраційному повідомленні. У темі листа потрібно зазначити своє прізвище, а також вказати, що це реєстраційні документи. Наприклад: Шевченко_реєстраційні документи.

  • з 24 серпнядізнатися свій логін і пароль, правильно увівши дані до спеціального сервісу «Отримання доступу до Інформаційної сторінки учасника ЗНО-2022/НМТ-2022». Важливо уважно вводити персональні дані.
  • 2530 серпняー на Інформаційній сторінці учасника вибрати населений пункт для складання НМТ;
  • 57 вересняー остаточно визначитися з вибором населеного пункту для складання НМТ, указати його назву на Інформаційній сторінці;
  • до 10 вересняー отримати запрошення з інформацією про місце розташування тимчасового екзаменаційного центру для проходження НМТ, датою та часом початку тестування;
  • 12–16 вересняー взяти участь у спеціальній сесії НМТ.

Вступники, які під час основного чи додаткового періодів реєстрації сформували реєстраційні картки на сайті Українського центру і надіслали документи до відповідного регіонального центру, однак з тих чи тих причин не змогли підтвердити своєї участі в НМТ, повторно не реєструються, а з 25 до 30 серпня підтверджують бажання склалати тестування у спеціальну сесію. 

Більш детальніше за посиланням Вступ-2022: з 12 до 15 серпня відкрито реєстрацію на спеціальну сесію НМТ | Міністерство освіти і науки України (mon.gov.ua)