Зроби добру справу разом з нами

Українська інженерно-педагогічна академія та Студентський Сенат пропонують вам зробити добру справу, долучившись до одної з благодійних акцій, які наразі проводяться в нашій академії.

Так, кожен бажаючий може долучитись до добрих справ нашого студентства та взяти участь в одній на особистий вибір або всіх благодійних акціях:

1. «Збір на ЗСУ» – це збір коштів на смаколики та подарунки до Дня збройних сил України (6 грудян) для наших військових.

Акція триває до 5 грудня включно.

ЗАДОНАТИТИ

1. Збір коштів на корм для тварин.

Кінцевого терміну немає.

ЗАДОНАТИТИ

1. Загальнонаціональна благодійна акція «Смілива гривня» – це збір монет та 1, 5, 10 гривень, які будуть спрямовані на потреби ЗСУ.

Акція триває до 31 жовтня включно.

Пункт прийому в УІПА: культурний центр.

За будь-якими уточненнями ви можете звернутись до активу Студентського Сенату, написавши їх у інстаграм @senat.uepa або на офіційну сторінку академії @uepa.official.

Також, ви можете зробити добру справу, здавши кров у Харківському (або будь-якому іншому) обласному центрі служби крові.

Робімо добрі справи разом!

Наближаймо нашу Перемогу!