Кафедра ФЕЕ УІПА успішно провела профорієнтаційний захід «Освіта під час війни»

На факультеті енергетики і автоматизації Української інженерно-педагогічної академії відбувся черговий профорієнтаційний захід за темою «Освіта під час війни».

У заході взяли участь близько 60 небайдужих колег, абітурієнтів, викладачів, школярів та їх батьків.

Декан факультету енергетики і автоматизації Наталія Антоненко, розповіла про актуальні спеціальності академії, про особливості освітнього процесу та студентського життя під час війни. Відповідальний секретар приймальної комісії  Денис Борисенко надав детальну інформацію про умови та особливості вступної кампанії 2023 року, а завідувач кафедри фізики, електротехніки та електроенергетики Артем Чернюк розповів про значущість освіти в умовах супротиву та базових державних, промислових та інфраструктурних перетворень.

За результатами заходу продовжується індивідуальна робота та поточне консультування усіх зацікавлених.