141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Енергетика – це джерело життя, руху та розвитку, вона може бути екологічно чистою та доступною.

На факультеті енергетики та автоматизації ви отримаєте ґрунтовну підготовку за сучасними електричними та енергетичними технологіями. Це дозволить вам розробляти власні наукові проєкти та втілювати їх у життя. Тут вчать як теорії, так і практиці.

Наші студенти проходять практику на провідних підприємствах енергетичної галузі:

− класичних електростанціях;

− на підприємствах електричних мереж;

− у службах головних енергетиків промислових підприємств та об’єктів житлово-комунального господарства.

Тому після завершення навчання випускники з мінімальним терміном адаптації готові розпочати роботу. За час навчання всі наші студенти отримують робочий розряд електромонтера з ремонту та обслуговування електрообладнання.

Після випуску ви зможете працювати на керівних посадах у системі вироблення, розподілу та споживання електроенергії. Це:

− великі електричні станції всіх можливих видів;

− електростанції, що працюють на відновлюваних та нетрадиційних джерелах енергії;

− підприємства електричних мереж та систем електропостачання промислового сектору та житлово-комунальної сфери;

− структури адміністративного управління паливно-енергетичного комплексу.

Детальніше про спеціальність можна дізнатися за посиланням