Участь в Міжнародному симпозіумі IGIP та Міжнародної наукової школі в Казані

Перший проректор Української інженерно -педагогічної академії проф. Тарасюк А.П. та Генеральний секретар Національного моніторингового комітету IGIP України Купріянов О.В. взяли участь у 42- му Міжнародному симпозіумі IGIP з інженерної освіти «Глобальні виклики в інженерній освіті» та Міжнародної наукової школі «Інженерна освіта для нової індустріалізації», які проходили в 23-27 вересня 2013 року на базі Казанського національного дослідницького технологічного університету.

Серед організаторів та учасників Симпозіуму і Школи були Міжнародне товариство з інженерної педагогіки (IGIP), Міжнародна федерація товариств інженерної освіти (IFEES), Американське товариство інженерної освіти (ASEE), Глобальна рада деканів інженерних факультетів (GEDC), Європейське товариство інженерної освіти (SEFI) , Міністерство освіти і науки Росії, Міжнародна академія наук вищої школи, Асоціація інженерної освіти Росії, Російський союз ректорів, Асоціація провідних університетів Росії, Асоціація технічних університетів, Російська академія наук, Міністерство економіки Республіки Татарстан (РТ), Міністерство промисловості і торгівлі РТ, Центри інженерної педагогіки Росії, України та Казахстану. У круглому столі під час симпозіуму взяв участь Президент РТ Мінніханов Р.Н.

У рамках наукової школи проф. Тарасюк А.П. провів тематичний семінар «Про особливості впровадження кредитно - модульної організації навчального процесу в інженерних вузах України» , а Купріянов О.В. тематичний семінар «Огляд безкоштовних платформ для on - line і off - line навчання», які викликали велику зацікавленість слухачів.

Під час симпозіуму відбулося засідання Міжнародного моніторингового комітету IGIP, на якому були розглянуті кандидатури на звання Міжнародних інженерів - педагогів ING PAED IGIP. З усіх кандидатур випускників українських центрів інженерної педагогіки Української інженерно - педагогічної академії та Національного гірничого університету було отримано позитивне рішення. Президент IGIP Мішель Ауер вручив Купріянову О.В. дипломи дев'ятнадцяти Міжнародних інженерів - педагогів ING PAED IGIP, випускників Центру інженерної педагогіки УІПА 2013 року.