Оголошення про проведення закупівлі послуги в рамках проєкту ERASMUS+ PAGOSTE

Оголошення щодо надання послуги дизайну та розробки веб платформи в рамках Грантової Угоди проекту міжнародної технічної допомоги ЄС програми Еразмус+ КА2 Розвиток потенціалу вищої освіти № 609536-EPP-1-2019-1-DE-EPPKA2-CBHE-SP «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)».

Консорціум проєкту «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)», до складу якого входять українські організації, в тому числі Інститут професійно-технічної освіти НАПН, планує розробити веб-платформу для комунікації та співпраці всіх стейкохолдерів задіяних у професійній підготовці викладачів ПТО. Розроблений концепт платформи потрібно технічно реалізувати на хостингу Інституту професійно-технічної освіти НАПН, який координує виконання цього проєктного завдання. У зв’язку з цим запрошуються до участі в конкурсі на технічну реалізацію концепту та розробку зазначеної веб-платформи, розробники, які мають необхідний досвід у веб-дизайні та розробці й володіють необхідними знаннями та вмінням для надання такого виду послуг.

Надання послуг в рамках даного проєкту, який зареєстрований Секретаріатом Кабінету Міністрів України як проєкт міжнародної технічної допомоги, має відповідати нормам статті 3 Рамкової угоди між Урядом України та Комісією Європейських Співтовариств, згідно якої подібні послуги не обкладаються податками (включаючи ПДВ), митними зборами або іншими стягненнями аналогічного характеру.

Консорціум готовий розглянути попередні пропозиції зацікавлених розробників з урахуванням такого:

• розробники мають позитивний досвід веб-дизайну та розробки веб-порталів та веб-платформ,
  • розробники мають професійну команду для технічної реалізації концепту веб-платформи,
  • розробники можуть надати перелік технологій, які використовувались для технічної реалізації концепту веб-платформи
  • розробники мають зазначити ціни у Євро, без ПДВ.
  • надання послуги буде здійснюватися за тристоронньою угодою (платник, розробник, отримувач).

Очікувана вартість надання послуги: 10 000 євро, без ПДВ.

Кінцевий строк надання пропозицій: 01.09.2021, 17:30

Строк надання послуги: 24.01.2022, 17:30

Деталізовані вимоги щодо послуги додаються:

Технічні вимоги.

Отримувач:

Наукова установа Інститут професійно-технічної освіти НАПН України
03045, Україна, м.Київ, обл., Київ, 03045, м.Київ, провулок Віто-Литовський, 98а

Платник:

УНІВЕРСИТЕТ КОНСТАНЦА (Німеччина)

Конкурсні пропозиції просимо надсилати в електронному вигляді на електронну адресу контактної особи:

Радкевич Олександр Петрович

+38095 08 07 287