Запрошення на семінар Центру педагогічної та управлінської досконалості для професійної (професійно-технічної) освіти в Україні

Доцент кафедри харчових технологій, легкої промисловості і дизайну Денис Борисенко та доцент кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти Ірина Хотченко 16 грудня організують семінар, присвячений поширенню набутого досвіду під час міжнародного стажування «Вивчення німецького досвіду співробітництва» в рамках навчального візиту за проєктом Еразмус+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні» (PAGOSTE), що відбувся в Університеті міста Костанц (Німеччина).

На семінарі буде поширюватись набутий досвід у межах наступного контенту:

- оглядова презентація лекцій німецьких професорів («Професійна підготовки викладачів ПТО в Німеччині та Констанці», «Підготовка педагогів у федеральній землі Баден-Вюртемберга (БВ)», «Соціокультурні особливості європейців» тощо);

- візит до закладу ПТО «Zeppelin-Gewerbeschule»;

- підготовка та презентація командних проєктів з поліпшення якості підготовки педагогічних кадрів.

Семінар відбудеться 16 грудня о 14:00, ауд. 316/1.

Запрошуються всі бажаючі.