Викладачі та аспіранти УІПА отримали сертифікати про успішну участь у курсах від Університету Рома Тре (Італія) в рамках проєкту Erasmus+ PAGOSTE

Наприкінці 2021 року відібрані конкурсним шляхом викладачі та аспіранти Української інженерно-педагогічної академії успішно пройшли міжнародне підвищення кваліфікації в рамках двох комплексних курсів на платформі Moodle.

Курси були розроблені та впроваджені командою кафедри освіти дорослих та навчання впродовж життя Університету Рома Тре (Рим, Італія) в рамках реалізації проєкту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)».

Підвищення кваліфікації проводилося за курсами:

− С1. Самооцінка та стратегічні компетентності на основі професійної діяльності, обсягом 20 академічних годин;

− C2. QPCC – Сприйняття власних навичок та переконань, обсягом 15 академічних годин.

Успішно опанували навчання та отримали свої сертифікати викладачі та аспіранти кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти, кафедри іншомовної підготовки, європейської інтеграції та міжнародного співробітництва, кафедри інформаційних комп`ютерних технологій і математики.

ЗАВАНТАЖИТИ СВІЙ СЕРТИФІКАТ