Стажування в США для студентства УІПА

 IAESTE – глобальна організація, яка просуває міжкультурний обмін між студентами, що спеціалізуються в області науки, технології, інжинірингу та математики.

Студенти і молоді професіонали, які мають бажання пройти стажування, будуть працювати в одній з організацій в США в області науки, технології, інжинірингу та математики.

 

 IAESTE – International Association for the Exchange of Students for Technical Experiences – глобальна організація, яка просуває міжкультурний обмін між студентами, що спеціалізуються в області науки, технології, інжинірингу та математики.

Студенти і молоді професіонали, які мають бажання пройти стажування, будуть працювати в одній з організацій в США в області науки, технології, інжинірингу та математики.

Вимоги:

- вік – старше 18 років;

- відмінне володіння англійською мовою;

- досвід в тій області, в якій буде проходити стажування. Кандидат повинен мати відповідну роботу або освіту протягом 6 місяців до початку стажування.

Документи:

- фотокопія паспорта (сторінки з фотографією) і страховки. Паспорт повинен бути придатний ще 6 місяців після закінчення програми;

- сертифікат знання англійської мови (виданий не більше 3-х років до початку програми). Якщо у кандидата немає такого сертифіката, йому необхідно буде пройти співбесіду;

- якщо кандидат вже брав участь в даній програмі, необхідно копії бланків DS-2019 / DS-7002;

- копії інших, не туристичних віз США;

- офіційний лист (студентам) про навчання в університеті і останню відомість з оцінками;

- випускникам – диплом або сертифікат, лист, що підтверджує, що кандидат мав досвід роботи за межами США;

- письмові відповіді на питання (не менше 3-4 пропозицій на кожне питання);

- інформація про особисті заощадження;

- інформація про урядові стипендії та гранти.

Докладніше за посиланням