УІПА отримала грант Німецької служби академічних обмінів (DAAD) у складі міжнародного німецько-українського консорціуму

Українська інженерно-педагогічна академія стала учасником проєкту DAAD «Konstanz-Ukraine partnership for virtual teaching and digital skills» в рамках програми «Україна цифрова: забезпечення академічного успіху під час кризи», ціллю якого є підтримка, впровадження цифрових курсів, щоб студенти в Україні мали перспективу продовжити навчання, незважаючи на обмеження, спричинені війною.

Партнерами даного проєкту є Universität Konstanz (Німеччина), Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана, Київський національний університет ім. Т. Шевченка та Українська інженерно-педагогічна академія (Україна).

Завдяки проєкту «Konstanz-Ukraine partnership for virtual teaching and digital skills» та підтримці Констанцького університету студенти та аспіранти УІПА отримають новий покращений цифровий контент з питань європейської інтеграції, технологій цифровізації в менеджменті та теорії і методології наукової роботи. Також проєктом будуть підтримані тривалі зв’язки, які мають принципове значення для майбутнього німецько-українського університетського співробітництва.

Німецька служба академічних обмінів (DAAD) використовує кошти Федерального міністерства освіти та досліджень (BMBF) для фінансування проєкту «Ukraine digital: Забезпечення академічного успіху в часи кризи» в рамках програми «Міжнародна мобільність та цифрове співробітництво (IMKD)».