Представники УІПА взяли участь у роботі Міжнародної конференції SCHOLA 2022, 18th International Conference on Engineering Pedagogy

6 та 7 грудня науковці та аспіранти Української інженерно-педагогічної академії д.п.н., професорка, ректор академії Коваленко О.Е., д.п.н., професор, проректор із наукової роботи Купріянов О.В., д.п.н., професорка кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти Єльникова Г.В. та д.п.н., професорка кафедри інформаційних комп’ютерних технологій і математики Бондаренко Т.С., аспірант кафедри інформаційних комп’ютерних технологій і математики Божко В.П., аспірантка кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти Суховерхова О. взяли участь у роботі Міжнародної конференції SCHOLA 2022, 18th International Conference on Engineering Pedagogy, яка відбувалася на базі Замок Фрідек, Чехія.

Напрями конференції були такі: Підготовка вчителів, Інженерно-педагогічна освіта, Нові тенденції галузевої дидактики, Акредитація, Розробка навчальних програм, Якість освіти, Технічна педагогічна освіта, Ключові компетенції, Мережі соціальних наук в інженерній освіті, Інформаційно-комунікаційні технології в освіті, Освіта талантів, Освіта протягом усього життя.

Олена Коваленко та Олександр Купріянов звернулися із відеопривітанням учасників конференції з нагоди 50-річчя Міжнародного товариства Інженерної педагогіки IGIP.

Тетяна Сергіївна та Віктор Божко виступили із доповіддю «APPROACHES AND TECHNOLOGIES FOR THE DEVELOPMENT AND APPLICATION OF GAMIFICATION TOOLS IN THE EDUCATIONAL PROCESS».

Галина Єльникова разом із аспіранткою Оленою Суховерховою представили тему «ADAPTIVE TECHNOLOGIES IN ENGINEERING AND PEDAGOGICAL EDUCATION», а також доєдналися до цікавого обговорення щодо стратегій розвитку інженерної педагогіки у європейському та українському науковому просторі.