Підписана угода про академічну співпрацю між УІПА та Університетом економіки в Бидгощі (Польща)

Українська інженерна-педагогічна академія в рамках виконання Концепції інтернаціоналізації УІПА підписала угоду про академічну співпрацю з Wyższą Szkołą Gospodarki W Bydgoszczy (Університетом економіки в Бидгощі), Польща.

Дана угода була ініційована кафедрою ресторанного, готельного та туристичного бізнесу УІПА та базується на попередній співпраці кафедри з відповідними кафедрами Університету.

Укладена угода передбачає здійснення співпраці в наступних сферах:

− забезпечення мобільності здобувачів та викладачів;

− ведення спільної дослідної і/або дидактичної роботи;

− спільне проведення науково-практичних та науково-методичних конференцій;

− участь у європейських програмах на партнерських засадах;

− видавництво підручників, посібників та іншої навчальної і науково-методичної літератури;

− стажування викладачів;

− обмін посібниками, письмовими роботами та іншими публікаціями;

− обмін досвідом в організації дидактичного процесу та навчальними планами за подібними спеціальностями;

− обмін здобувачами (практики, студентські науково-практичні конференції тощо);

− виконання спільних дослідницьких проєктів;

− спільне використання лабораторій;

− розробка, організація та здійснення програм подвійного дипломування;

− організація та проведення мовних шкіл;

− спільна організація та проведення культурних заходів.

Університет економіки в Бидгощі – найбільший недержавний заклад вищої освіти в північній частині Польщі. На сьогодні в університеті навчається понад 7 000 студентів з Польщі, а також велика кількість іноземних студентів. Висока якість освіти досягається завдяки 500 видатним академічним викладачам з Польщі та закордону.

Університетський кампус, загальною площею в 8 га, є одним з найбільших в регіоні. Це десятки сучасно обладнаних будівель, розташованих в центрі міста на березі річки:

− 15 будівель;

− 15 комп’ютерних лабораторій;

− спеціалізовані аудиторії та лабораторії;

− більше 60 класів (в загальній кількості 1600 місць);

− набережний причал;

− сучасний спортзал зі стіною для скелелазіння;

− комплекс гуртожитків для студентів;

− 1,5 га рекреаційних зон, дендрарій з геологічним дисплеєм.