УІПА запрошує на партнерську Міжнародну конференцію ICES-2023 з публікацією у Scopus

Українська інженерно-педагогічна академія уклала угоду про наукове співробітництво з Технічним інститутом Аль-Самава Технічного університету імені Аль-Фурат Аль-Аусат, Ірак.

В рамках угоди УІПА запрошує українських науковців до участі у спільній Міжнародній конференції з інженерії та науки, яка відбудеться 3-4 травня. Цього року конференція буде проходити у змішаній формі, яка поєднає особисту участь у місті Аль-Самава та участь онлайн й охоплюватиме такі основні напрямки:

• еngineering (машинобудування: механічне, цивільне, хімічне, електричне та електронне);
  • advanced materials sciences (нанотехнології, полімери, метали та сплави, передова кераміка, передові матеріали);
  • sciences (інформатика, штучний інтелект, фізика, забруднення та навколишнє середовище, загальна фізика, хімія);
  • renewable and sustainable energy research енергії (сонячна, вітрова, біопаливо та альтернативна енергія).

Усі прийняті статті будуть опубліковані в AIP (індексовані в Scopus). Видавець: Американський інститут фізики (ISSN:0094-243XE-ISSN:1551-7616).

Для отримання додаткової інформації відвідайте офіційний сайт конференції.