Стипендії на навчання за програмою International Student Silk Road Scholarship та Урядові стипендії

До уваги магістрантів та аспірантів!

Північно-західний університет Китаю (Northwest University) запрошує усіх бажаючих взяти участь у конкурсах на отримання стипендій на навчання.

До уваги магістрантів та аспірантів!

Північно-західний університет Китаю (Northwest University) запрошує усіх бажаючих взяти участь у конкурсах:

• для аспірантів на отримання стипендії на навчання за програмою International Student Silk Road Scholarship;
  • для магістрантів та аспірантів на отримання урядової стипендії на навчання в магістратурі та аспірантурі.

Подання заявок: 1 січня – 30 березня 2018р.

Он-лайн форма реєстрації

Детальна інформація: