Стипендії на навчання в Швейцарії Research scholarships, PHD scholarships, Postdoctoral Scholarships

Федеральна комісія стипендій для іноземних студентів Уряду Швейцарії виділила стипендії для іноземних громадян Research scholarships, PHD scholarships, Postdoctoral Scholarships.

Заявки подаються до Посольства Швейцарії в Києві до 5 грудня 2017 року.

Детальна інформація:

Інформаційний бюлетень

Заявки подаються до Посольства Швейцарії в Києві до 5 грудня 2017 року.

Детальна інформація:

Інформаційний бюлетень

Перелік необхідних документів (аплікаційна форма, форма медичної довідки тощо) можна отримати у представників Посольства (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).