Стипендіальна програма ім. Макса Вебера

Відкрито конкурс на отримання повної стипендії в рамках стипендіальної програми ім. Макса Вебера. Це довгострокова постдокторська програма в області соціальних і гуманітарних наук, яка спрямована на розвиток академічних навичок наукових співробітників, і також приділяє достатню кількість часу на дослідження.

Програма проходить в університеті European University Institute в Ф'єзоле, неподалік Флоренції, Італія.

Дедлайн подачі заявок: 18 жовтня.

Дедлайн подачі заявок: 18 жовтня.

Тривалість програми: 12 і 24 місяці (за вибором кандидата).

Стипендія складається з:

Щомісячних виплат розміром в 2,000 € в місяць. Якщо кандидат отримує додатково зарплату, або іншу стипендію, він зобов'язаний повідомити про це організаторам програми і тоді розмір стипендії може бути знижений до 1,250 €, в залежності від доходу кандидата.

Щомісячних виплат розміром в 300 € для оплати витрат на проживання. Якщо учасник програми проживає разом з чоловіком (дружиною) у Флоренції і дохід чоловіка (дружини) не перевищує 2,000 € в місяць.

Щомісячних виплат розміром в 200 € на кожну неповнолітню дитину.

Учасники програми (не включаючи членів їх сімей) отримують також оплату транспортних витрат з місця їх проживання до Флоренції і після закінчення програми до місця їх призначення.

Вимоги до кандидатів:

• ступінь кандидата наук, отриманий протягом останніх 5 років, або які отримають ступінь кандидата наук до початку програми (1 вересня);
  • ступінь кандидата наук, отриманий понад 5 років тому, але якщо не було можливості займатися академічною кар'єрою через декретну відпустку, проблеми зі здоров'ям, або проходження обов'язкової військової служби;
  • володіння англійською мовою на рівні С1.

Подання заявки за посиланням

Детальніше про програму на сайті