Запрошуємо науковців УІПА взяти участь у роботі Міжнародної конференції з техніки, технологій та освіти ICTTE 2018

Тракійський університет Стара Загора запрошує науковців УІПА взяти участь у роботі Міжнародної конференції з техніки, технологій та освіти ICTTE 2018.

Спеціальний дедлайн реєстрації, подання тез доповідей та статей, для студентів і співробітників УІПА: 10 вересня.

Конференція пройде на базі факультету техніки та технології 18-19 жовтня, м. Ямбол, Болгарія.

Основні напрямки роботи конференції:

• Техніка і технології в машинобудуванні, сільському господарстві та транспортній техніці;
  • Мода і текстильний дизайн і технології;
  • Електротехніка, електроніка та автоматика;
  • Комп'ютерні технології та прикладна математика;
  • Енергетика, енергоефективність, архітектура;
  • Наука і технології в галузі харчових продуктів;
  • Технології освіти.

Офіційні мови: англійська та болгарська.

Організаційний внесок:

50 євро – для викладачів і науковців;

25 євро – для студентів і аспірантів.

Організаційний внесок включає в себе публікацію не більше двох доповідей від одного зареєстрованого, матеріали конференції, кава-брейки і вечерю.

З детальною інформацією про Конференцію можна ознайомитися за посиланням

Запрошення

Попередня Програма конференції