Запрошуємо до участі у міжнародній мультидисциплінарній конференції «Наука і техніка сьогодення: пріоритетні напрямки розвитку України та Польщі»

Запрошуємо професорсько-викладацький склад, студентів та аспірантів академії взяти участь у міжнародній мультидисциплінарній конференції «Наука і техніка сьогодення: пріоритетні напрямки розвитку України та Польщі».

Конференція проходитиме 19-20 жовтня.

Дедлайн подачі заявок: 16 жовтня.

Конференція проходитиме 19-20 жовтня на базі Університету міжнародного та регіонального співробітництва, м. Воломін (Польща).

Робочі секції:

1. Психологія та педагогіка.

2. Державне управління.

3. Медичні науки.

4. Природничі науки.

5. Технічні науки.

6. Суспільні науки.

7. Юридичні науки.

8. Соціальні комунікації.

9. Філологічні науки.

10. Культурологія.

Вартість участі: 450 грн.

Форма участі: дистанційна.

Усі учасники отримають збірник тез конференції та Сертифікат про участь.

Дедлайн подачі заявок: 16 жовтня.

Детальніше у Інфолисті