Почався прийом заявок від студентів та науковців на навчання або стажування у вишах Латвії

Державне агентство з питань розвитку освіти Латвійської Республіки пропонує студентам та вченим академії продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії. Програма буде реалізована у  2019/2020 навчальному році.

Подача заявок на отримання стипендії триватиме до: 1 квітня.

Пропозиція поділена на три блоки:

- стипендії на навчання для студентів, які здобувають рівень бакалавра або магістра;

- стипендії для наукових досліджень, які надаватимуться викладачам та вченим;

- стипендії на участь у літніх школах, на які можуть претендувати студенти, академічні та наукові співробітники.

Подача заявок на отримання стипендії триватиме до: 1 квітня.

Докладніше про розмір стипендій, умови участі у програмі та термін навчання – в інформаційному бюлетені  або на сайті агентства

Консультації за тел.: +37167814331 або ел. поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (фахівець Державного агентства з питань розвитку освіти Латвії Маріка Піра).