Літня школа, присвячена моделі інтегрованої оцінки запрошує до участі молодих науковців

Молоді науковці, в т.ч. аспіранти запрошуються до участі у літній школі, присвяченій моделі інтегрованої оцінки з можливістю отримання гранту на часткову оплату витрат. Школа буде проходити в період з 30 червня по 6 липня, в Венеції, Італія.

Дедлайн подачі заявок: 1 березня.

Дедлайн подачі заявок: 1 березня.

Мета – надати хороший тренінг молодим науковцям в сфері моделі інтегрованої оцінки. У міру того, як створюється політика в галузі навколишнього середовища, дослідникам все більше і більше необхідно брати участь в діалозі, присвяченому науці і політиці, і стає вкрай важливо розібратися в тому, як працюють такі моделі і як можна інтерпретувати результат.

Організатори хочуть створити товариство молодих науковців, які представляють широкий спектр дисциплін: від економістів-екологів до інженерів-енергетиків, фізиків, вчених-екологів, зацікавлених в моделюванні діяльності людини і системи землі.

На Школі будуть висвітлені процеси моделювання і взаємодії між економічною активністю і енергетичною системою, використанням землі, лісу і сільського господарства, води, атмосфери і як ці сфери можуть бути об'єднані і замінені.

Організатори сплачують:

• проживання;
  • обіди та кава-брейки;
  • вартість навчання;
  • кандидатам з країн, що розвиваються буде оплачено транспортні витрати.

Всі інші витрати – за рахунок учасників.

Документи:

• резюме;
  • рекомендаційний лист від керівника;
  • чернетка дослідницького проекту.

Заявку можна подати онлайн

Подробиці на сайті організаторів