Педпрацівників УІПА запрошують на стажування до National-Louis University (Польща)

Педагогічних працівників Української інженерно-педагогічної академії запрошують пройти стажування в Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University (м. Новий Сонч, Польща) за програмою підвищення кваліфікації «Дистанційна освіта: інноваційні методи та цифрові технології» з отриманням відповідного сертифікату.

Проходження стажування відбувається в дистанційній формі на базі інноваційної цифрової платформи CloudA.

Дати: 8 лютого – 26 березня (180 годин, 6 кредитів ECTS).

ПРОГРАМА СТАЖУВАННЯ

Модуль 1. Дистанційна освіта: досвід та перспективи.

Модуль 2. Дистанційне навчання в дії. ІТ-система CloudA: комплексне обслуговування студента.

Модуль 3. Мультитрансляція. Використання передових досягнень цифрових технологій в дистанційній освіті.

Модуль 4. Особливості роботи викладача на сучасній цифровій дистанційній платформі.

Модуль 5. Дистанційна процедура вступу абітурієнта до університету.

Термін подання заявок (реєстрації на програму) до 30 січня.