Викладачі та аспіранти УІПА запрошуються до участі у міжнародній програмі підвищення кваліфікації та міжнародного стажування в Болгарії

Запрошуємо викладачів, аспірантів та випускників магістратури УІПА до участі у міжнародній програмі підвищення кваліфікації та міжнародного стажування для освітян і науковців на тему: «Стратегії модернізації вищої освіти в контексті глобального світу».

Процес навчання організований на освітніх базах Вищої Школи Менеджменту в місті Варна/VUM (теоретичні та практичні заняття) у формі дистанційного навчання з дотриманням всіх нормативних вимог до основ навчання. Заняття проводять викладачі з багаторічним досвідом і відповідною кваліфікацією для проведення відповідних тренінгів російською мовою. Навчальний заклад забезпечує повну технічну підтримку курсу.

Всім учасникам буде видано сертифікат міжнародного зразка про підвищення кваліфікації та проходження стажування.

Кількість навчальних годин, зазначених у сертифікаті – 180 годин (6 кредитів ECTS).

Вартість участі в програмі дистанційно 12-14.05.2021 екв.150 євро.

Вартість участі в програмі очно 09.06-18.06.2021 екв. 320 євро, вартість для супроводжуючих екв. 250 євро.

До вартості у разі присутності включено:

1. Сертифікат міжнародного зразка про стажування (180 год., 6 кредитів ECTS).
  2. Проведення занять на базі VUM (Варненський Університет Менеджменту).
  3. 7 ночівель у двомісних та тримісних номерах в готелі EXOTIKA 3+* (КК Чайка), харчування FB (3 рази).
  4. Проїзд комфортабельним автобусом за маршрутом Одеса – Варна – Одеса.
  5. Транспортне обслуговування в дні проведення занять.
  6. Супровід групи представником організатора.

Анкети на участь приймаються до 10 травня.

Програма стажування

Заповнену анкету слід надсилати на електронну адресу навчально-наукового центру інноваційних освітніх технологій та академічної мобільності УІПА Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Для того, щоб отримати детальну інформацію та консультацію по програмі звертайтеся до навчально-наукового центру інноваційних освітніх технологій та академічної мобільності УІПА:

101 кабінет головного корпусу;

+38 (057) 733-79-93 (43-93 внутрішній);

Також запитання та заявки на участь надсилайте на електрону адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.