«Школа жіночого лідерства в цифрову епоху»: жіночу спільноту УІПА запрошують взяти участь у конкурсному відборі на програму

Європейська академія лідерства Huawei повідомляє, що триває прийом заявок на участь у конкурсному відбірі до «Школи жіночого лідерства в цифрову епоху».

Взяти участь у програмі можуть:

− студентки;

− випускниці;

− молоді фахівчині.

Цьогоріч літня Школа проходитиме 17-22 липня у Празі, Чехія.

Мова програми – англійська.

Незалежне журі відбере 29 учасниць для безоплатної стипендіальної програми, що складається з майстер-класів, командних проєктів, активного навчання та культурного досвіду.

Реєстрація триває до 31 травня.

Програма проєкту

Відеоогляд програми

Враження учасниць зимової програми «Школа жіночого лідерства у цифрову епоху»

Запис вебінару з анонсом літньої програми

Довідково

Програма «Школа жіночого лідерства в цифрову епоху» (School for Female Leadership in the Digital Age) створює світ, у якому жінки можуть не лише брати участь у цифровій трансформації, а й бути лідерками змін.

Метою Huawei та програми «Школа лідерства в цифрову епоху» є визнання потенціалу жінок, проактивна підтримка та розширення можливостей, що дозволяє їм бути лідерками технологічної революції.

Цьогоріч у конкурсному відборі зимової програми «Школа лідерства в цифрову епоху» взяли участь понад 2500 студенток і молодих спеціалісток з усієї Європи.