Студентство УІПА запрошують до участі у конкурсі есе «Відбудова країни: виклики, можливості та завдання»

Студентську спільноту, а також випускників 2021-2022 рр. Української інженерно-педагогічної академії запрошують взяти участь у конкурсі студентських есе та аналітичних робіт «Відбудова країни: виклики, можливості та завдання». Конкурс започаткувала та проводить ГО «Стратегічна візія».

Мета конкурсу – висвітлити головні, на думку молодих фахівців, напрямки та шляхи відбудови України після війни в:

− економіці;

− промисловості;

− інфраструктурі;

− урбаністиці;

− правовій та політичній системах;

− освіті;

− медицині;

− інформаційному та ментальному просторі тощо.

В роботах оцінюватимуться:

− логічність, послідовність та обґрунтованість викладених думок;

− оригінальність та разом з тим реалістичність ідей;

− здатність автора «захопити» читача, цікаво викласти свої міркування.

Вимоги до робіт:

− тексти, що не публікувались раніше і написані спеціально для цього конкурсу, без плагіату, із зазначенням першоджерел у випадку цитування;

− обсяг на розсуд автора;

− мова українська;

− формат Google Docs.

Реєстрація учасників та прийом робіт триває до 10 липня (включно).

Всі учасники будуть відзначені грамотами, найкращі роботи будуть опубліковані онлайн із зазначенням автора та його ЗВО, переможці отримають подарункові сертифікати на придбання книг, а також інші цінні подарунки.

За додатковою інформацією звертатися за тел.: +38 063 66 41 398.