ННППІ УІПА запрошує студентство та молодих учених до участі у VІ міжнародній науково-практичній конференції «Студенти та молодь-для майбутнього країни»

Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут Української інженерно-педагогічної академії запрошує здобувачів вищої освіти та молодих учених до участі у VІ міжнародній науково-практичній конференції «Студенти та молодь – для майбутнього країни».

Конференція відбудеться в ННППІ УІПА (м. Бахмут) 17 листопада.

Для участі у конференції необхідно не пізніше 17 листопада (включно): відправити вкладеними файлами на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. заявку, текст доповіді, оформлений відповідно до наведених вимог. Участь – безкоштовна.

У темі листа необхідно вказати номер секції і прізвище першого автора (Наприклад, <2, Панченко К.М.>).

Напрямки роботи конференції:

1. Гуманітарна та психолого-педагогічна секція.
  2. Економічна секція.
  3. Політехнічна секція.
  4. Молодь – для майбутнього країни.

Вимоги до оформлення матеріалів та інша інформація у Інформаційному листі Конференції