УІПА і ГО «Школа адаптивного управління соціально-педагогічними системами» запрошує взяти участь у науковому форумі «Адаптивні процеси в освіті»

Українська інженерно-педагогічна академія, громадська організація «Школа адаптивного управління соціально-педагогічними системами» спільно з закладами-партнерами запрошують наукову спільноту, – науково-педагогічних, педагогічних працівників, аспірантів, здобувачів освіти закладів фахової передвищої та вищої освіти, – долучатись до роботи Другого міжнародного наукового форуму «Адаптивні процеси в освіті».

Форум проходитиме у форматі онлайн 7-8 лютого.

Основні напрями роботи:

Наукова панель 1: Адаптивні процеси в освіті в умовах невизначеності.

Наукова панель 2: Адаптація діяльності педагогічних і науково-педагогічних працівників та здобувачів освіти в мінливих умовах сьогодення.

Наукова панель 3: Адаптивне управління процесом формування професійних компетентностей у майбутніх фахівців галузі освіти.

Наукова панель 4: Адаптивний менеджмент в освіті.

Наукова панель 5: Адаптивні процеси інформаційно-аналітичного забезпечення цифрової трансформації освіти і педагогіки.

Наукова панель 6: Організація науково-дослідної діяльності на адаптивних засадах.

Наукова панель 7: Адаптивні процеси в освітній діяльності вітчизняних і зарубіжних вишів в умовах євроінтеграції.

Наукова панель 8: Адаптивна модель професійного розвитку керівних кадрів освіти, педагогічних і науково-педагогічних працівників в умовах відкритого університету післядипломної освіти.

Реєстрація учасників

Інформаційний лист Форуму