Латвійське Державне агентство розвитку пропонує спільноті УІПА скористатись стипендіальними можливостями

Латвійське Державне агентство розвитку запрошує студентів та аспірантів Української інженерно-педагогічної академії скористатись державними стипендіальними можливостями для навчання та досліджень в закладах вищої освіти Латвії, а також взяти участь у літніх школах 2023/2024 навчального року.

Розмір стипендії на навчання складає 500 євро на місяць для студентів бакалаврату і магістратури та 700 євро на місяць для аспірантів.

Подача заявок триватиме до 1 квітня 2022 року.

Зареєструватись та подати заявку на участь у програмах можна за посиланням (посилання )

Детальна інформація та перелік необхідних документів на сайті  Латвійського Державного агентства розвитку освіти.

За більш детальнішою інформацією щодо латвійських державних стипендій можна звертатись за телефоном +37167814331 або на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (контактна особа – фахівець Державного агентства розвитку освіти Латвії  пані Маріка Піра).