Відкрито набір на освітню програму «StarterNetwork» для викладачів та науковців УІПА

За ініціативи Міністерства освіти і науки України розпочинається реєстрація викладачів та науковців на освітню програму «StarterNetwork», яка проводиться спільно з Тартуським університетом (Естонія) та YEP Інкубатором.

Програма передбачає серію вебінарів для розвитку інноваційного та підприємницького потенціалу українських університетів та передання досвіду естонської екосистеми, а також допомоги представникам академічного середовища з інноваційними ідеями, винаходами чи дослідженнями у створенні стартапів.

Навчальні сесії Програми проходитимуть у березні-червні 2023 року. Під час вебінарів експерти поділяться кращими практиками уряду Естонії (Startup Estonia), університетів і компаній – кейси побудови екосистем або партнерства, створення успішних стартапів (підприємств) з університетських проектів у співпраці з корпораціями тощо.

Серія вебінарів від українських та естонських експертів відбудеться з 6 березня по 12 травня і охоплять такі теми:

6 березня о 15:00 – Колаборація університетів та корпорацій – найкращі практики;

27 березня о 15:00 – Популяризація науки та комунікація про дослідження;

10 квітня о 15:00 – Створення спільних платформ для просування інновацій;

18 квітня о 15:00 – Різноманіття у підприємництві та науці: як і навіщо?;

11-12 травня — Експрес-курс для університетських стартапів.

Зареєструватись на участь y вебінарах Програми

Форма реєстрації буде активною до 7 травня включно. Можлива реєстрація на один або кілька вебінарів програми.

За додатковою інформацією можна звертатися до комунікаційниці проєкту Чернишової Маргарити, електронна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..