Профорієнтаційна робота. Харківські школи №№ 114, 68.

12 лютого 2013 р. відбулася презентація Української інженерно-педагогічної академії для учнів 10-11 класів харківських шкіл №№ 114, 68, на якій були присутні більш ніж 200 чоловік.

З презентацією академії виступив декан факультету інтегрованих технологій в виробництві та освіті Сичов Юрій Іванович.

Завершилась зустріч виступами колективів культурного центру академії.

Також було укладено договір про співробітництво між кафедрою фізики, теоретичної і загальної електротехніки УІПА та Харківською спеціалізованою школою № 114.

Завершилась зустріч виступами колективів культурного центру академії.