В УІПА відбувся День здоров’я, присвячений Міжнародному дню студентського спорту

Щорічно 20 вересня в Україні відзначається Міжнародний день студентського спорту. Українська інженерно-педагогічна академія відзначила це свято Днем здоров’я, який щороку проводиться на стадіоні академії. У рамках святкування студенти також долучились до масштабного всеукраїнського флешмобу та всі разом зробили 20 віджимань від підлоги.

Також вони позмагались у перетягуванні канату, командній естафеті, пограли у футбол та волейбол. Всі переможці отримали грамоти та перехідні кубки.

А закінчилось святкування смакуванням польового кулішу «Зміцни здоров’я».

А закінчилось святкування смакуванням польового кулішу «Зміцни здоров’я».