Науково-практичні конференції пройшли на базі ННППІ УІПА

IІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Студенти та молодь – для майбутнього країни» та Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні тенденції розвитку освіти, науки та технологій» відбулися 18-20 жовтня на базі Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут).

В роботі конференцій взяли участь науковці, аспіранти, студенти ВНЗ, викладачі, працівники науково-дослідних установ, а також практичні працівники з України та зарубіжних держав, які активно займаються науковими дослідженнями.

Усі учасники конференцій отримали сертифікати, кращі доповіді студентів були оцінені цінними подарунками.