Участь у методичному семінарі, організованому видавництвами National Geographic Learning і Лінгвіст

1 листопада представники кафедри іноземних мов – Катерина Олександрівна Ремізанцева (канд. пед. наук, доцент кафедри) та Ганна В’ячеславівна Корнюш (канд. пед. наук, асистент кафедри) – взяли участь у методичному семінарі, організованому видавництвами National Geographic Learning і Лінгвіст та присвяченому деяким актуальним питанням викладання англійської мови.

Є велика кількість принципів, які слід враховувати при максимізації вивчення іноземних слів: необхідність свідомої уваги; важливість демонструвати, що слова існують не ізольовано, а виключно в зв’язку з іншими словами; потреба студентів розуміти сенс. У частині «Магія слів – детальний огляд підходів до збільшення вокабуляру» представники Української інженерно-педагогічної академії дізналися, як серія «Close-up» видавництва National Geographic Learning використовує різні принципи, аби допомогти прискорити вивчення слів та поглибити знання мови.

Основним акцентом другої секції семінару – «Посів насіння для досягнення успіху» – була наступна теза: «Наші студенти живуть у світі, в якому англійська мова є ключем до майбутнього успіху». Отож, важливо, щоби ми «посіяли насіння» успіху, заохочуючи студенів думати, спілкуватися та співпрацювати, відкриваючи їм очі на світ і світову спільноту, до якої вони входять. Використовуючи серію «Our World» видавництва National Geographic Learning, учасники семінару дізналися про різноманітні способи, якими викладачі можуть мотивувати студентів при вивченні англійської мови.

Наприкінці семінару представники кафедри іноземних мов були нагороджені сертифікатами та мали можливість поспілкуватися з ведучим заходу Алексом Уорреном один на один.