Викладачі та студенти УІПА долучились до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності

Українська інженерно-педагогічна академія відзначила День української писемності та мови, який щороку відзначається в Україні 9 листопада. З нагоди свята викладачі та студенти академії долучилися до акції – Всеукраїнського диктанту національної єдності, мета якої – продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово.

Примітка: Свято встановлено 9 листопада 1997 року Указом № 1241/97 «Про День української писемності та мови». В Указі зазначено: «Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада - в день вшанування пам'яті Преподобного Нестора літописця».