Викладачі кафедри практичної психології взяли участь у роботі III Міжнародного конгресу «Інклюзія в новій українській школі: виклики сьогодення»

Делегація УІПА взяла участь у роботі III Міжнародного конгресу зі спеціальної педагогіки, психології та реабітології «Інклюзія в новій українській школі: виклики сьогодення».

Делегація УІПА у складі доцента кафедри практичної психології Білоцерківської Ю.О., доцента кафедри практичної психології Колчигіної А.В., доцента кафедри практичної психології Нікітіної О.П., асистента кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти Дацун Г.О. та практичного психолога кафедри практичної психології Стаченко А.В. взяли участь у роботі III Міжнародного конгресу зі спеціальної педагогіки, психології та реабітології «Інклюзія в новій українській школі: виклики сьогодення», що проходив у м. Києві 10 листопада.