Студенти-волонтери УІПА передали гуманітарну допомогу для поранених бійців з військового шпиталю м. Харкова

До Дня Збройних Сил УкраЇни та Міжнародного дня волонтера, з ініціативи волонтерської організації нашої академіі «Volunteer Сorps UEPA», була проведена доброчинна акція «Допоможи воїнам АТО» по збору гуманітарної допомоги для порананих бійців, які знаходяться на лікуванні та реабілітації у військовому шпиталі м. Харкова.

4 грудня студенти-волонтери передали подарунки військовим Харківського військово-медичного клінічного центру Північного регіону.