Заходи до 20-тої річниці підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та НАТО

З нагоди відзначання 20-тої річниці підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та НАТО Українська інженерно-педагогічна академія провела ряд інформаційно-пізнавальних подій.

У межах програми заходів науковою бібліотекою УІПА:

• відкрито постійно діючий інформаційний центр з питань євроатлантичної інтеграції України, в якому усі охочі (студенти, викладачі та звичайні громадяни) можуть отримати вичерпну інформацію з питань досягнень і перспектив співробітництва України з НАТО, процесу євроатлантичної інтеграції України тощо;
  • підготовлено та видано інформаційний бюлетень «НАТО як міжнародна організація безпеки і оборони»;
  • організовано постійно діючу виставку «Україна на шляху до  євроатлантичної інтеграції».

Також в академії було проведено флеш-моб та конкурс-виставку стіннівок «Україна – НАТО очима студентів». Проведено дебати «Україна в НАТО» серед студентів та викладачів вишу, в ході яких обговорювались такі питання:

• які перспективи чекають на країну;
  • що потрібно Україні для членства в НАТО;
  • можливість проведення референдуму про членство у Північноатлантичному альянсі;
  • історія співпраці Україна-НАТО.