Ашеровські читання, присвячені 80-річчю від дня народження видатного професора Аківи Товієвіча Ашерова

Міжнародні читання пам’яті професора Аківи Товієвіча Ашерова, присвячені 80-річчю від дня його народження, відбулися 16 лютого в Українській інженерно-педагогічній академії.

Перед початком офіційної частини делегація співробітників академії на чолі з ректором УІПА професором Коваленко О.Е. поклала квіти на могилу професора А.Т. Ашерова.

У читаннях, які відкрила ректор УІПА професор Коваленко О.Е., заслухали доповіді та спогади науковців, колег, учнів та друзів Аківи Товієвіча Ашерова про його науковий шлях, про створення та розвиток його наукової школи та питання оцінки наступності досліджень в області ергономіки та інженерної педагогіки.