Конкурс агітбригад Української інженерно-педагогічної академії

Традиційний конкурс агітбригад відбувся 23 травня в Українській інженерно-педагогічній академії. У ньому взяли участь команди 5 факультетів академії.

Всі команди продемонстрували виконавську майстерність, артистизм, культуру виконання, довели значущість спеціальностей, за якими вони навчаються.

За рішенням журі переможцем конкурсу стала команда технологічного факультету.

2 місце поділили команди факультету міжнародних освітніх програм та факультету економічних, управлінських та освітніх технологій. 3 місце отримала команда факультету енергетики, енергозберігаючих технологій та автоматизації енергетичних процесів, а 4 місце посів факультет комп’ютерних і інтегрованих технологій в виробництві та освіті.