Урочисте засідання з нагоди Дня науки

Урочисте засідання викладачів та студентів академії, присвячене святу науковців – Дню науки, відбулося 22 травня в актовій залі академії.

Проректор з наукової роботи професор Лазарєв М.І. передав присутнім привітання з професійним святом науковців від ректора академії професора Коваленко О.Е. та ознайомив учасників засідання з досягненнями науковців академії. Про свою участь у науковій діяльності доповіли студенти академії – призери ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад.

Було оголошено наказ ректора до Дня науки та нагороджено Почесними грамотами викладачів та студентів академії за вагомі здобутки у науковій роботі.