Новий закордонний партнер УІПА

Угоду про співробітництво 15 червня УІПА підписав з Університетом прикладних наук в Нісі (Польща). Було досягнуто ряд важливих домовленостей про розбудову та подальші напрямки взаємодії.

Сторони домовились про співробітництво в галузях спільних наукових досліджень, обміну викладачами та студентами, організації спільних науково-методичних конференцій та семінарів, підготовці спільних публікацій, організації культурних заходів та впровадженні навчальних та дослідницьких проектів та програм. Досягнуто домовленість про підготовку проекту за програмою ERASMUS+ KA107 Міжнародна кредитна мобільність.

Договором передбачено щорічний обмін групами студентів, науково-дослідні та педагогічні стажування викладачів та аспірантів, розробка спеціалізованих курсів викладацьким складом з обох сторін, взаємний обмін навчальними, дослідницькими матеріалами та навчальними програмами. Також передбачена спільна робота з розробки проектних заявок на фінансування через національні та міжнародні фонди та інше.